landplane bomber
sciagnij filmy z youtube
torrent sims 2 podróże precyl
nokia 7610darmowe
co to jest clipart
Szkolenie NIERUCHOMOŚCI
Won't fall deep in love
szkolenia organizowane przez Urząd Pracy
szkolenie wstępne ogólne sposób organizacji
szkolenie berneńskiego psa pasterskiego
szkolenia kadry-płace Symfonia
Szkolenia BHP Zielona Góra
Szkolenie Taktyka i TECHNIKA interwencji
szkolenie Kadry płace Lublin
szkolenie wstępne BHP Wzór
szkolenia okresowe BHP Druki
Szkolenia Kierowców Bielsko-Biała
  aaaaWon't fall deep in loveaaaa


Dlatego najlepiej odnieść się do innego rynku. Proponuję pośredników w obrocie nieruchomościami.
Obecnie w tym zawodnie są znaczne ograniczenia. Trzeba ukończyć jakieś kursy i zdać egzamin.


nie jest to najcelniejsze porównanie. żeby być pośrednikiem w obrocie nieruchomościami należy:
- mieć wyższe wykształcenie kierunkowe
- odbyć staż 6 miesięcy u innego pośrednika, który jest wpisany na listę podmiotów prowadzących takie staże. staże organizują też organizacje skupiające pośredników. są one odpłatne lecz dostęp do nich w miarę prosty.
- jeśli masz wyższe wykształcenie niekierunkowe - studia podyplomowe + staż.
nie ma egzaminu końcowego, prowadzący staż wypełnia dziennik stażu i z kompletem dokumentów przekazujesz do M.I. jeśli w kwitach wszystko gra wpisują Cię na listę pośredników.
porównując do dostępu do zawodów prawniczych bułka z masłem. gdyby jedynym warunkiem przyjęcia na aplikację było ukończenie studiów prawniczych i opłata za szkolenie to chyba wszystcy by przyklasneli.

Nie wiem jak inni ale ja jak chce coś załatwić w urzedzie Gasawskim to zawsze natrafie na nie kompetencje urzedników,tam poprostu nic nie załatwisz mają petenta gdzieś i moim zdaniem to zmienić wójta bo dla mnie to ten wójt nie potrafi rządzić.Jak chce sie utrzymać na tym stołku to Najpierw powinien zacząć od szkolenia urzedników jak obsługiwać petentów żebyśmy byli zadowoleni a później od obniżenia podatków od nieruchomości bo np.w Rogowie od pustych działek nad jeziorem nie muszę płacic podatku a w Gasawie stawki jak w warszawie

" />
">:D
Czy jego dawna branża to:
1.administracja?
2.Budownictwo/Projektowanie?
3.Dziennikarstwo/media?
4.Edukacja?
5.Elektronika/technika?
6.Energetyka/elektryka?
7.Finanse/Bankowość?
8.Handel/Obsługa klienta?
9.Hotelarstwo?
10.Komputery/internet/informatyka?
11.Księgowość/rachunkowość?
12.logistyka?
13.Marketing/reklama/PR?
14.Medycyna/opieka zdrowotna/służby społeczne?
15.Nieruchomości?
16.Ochrona?
17.Ochrona środowiska?
18.Prawo?
19.Przemysł/produkcja?
20.Rozrywka?
21.Sprzedaz detaliczna?
22.Szkolenia?
23.Sztuki plastyczne/Fotografia/Film/Muzyka/Teatr?
24.Sport?
25.Telekomunikacja?
26.transport?
27.Turystyka?
28.Usługi?
moze trafie:D

1

" />Witam,
jeśli chodzi o mnie to po pierwszym szkoleniu FTS dużo działałem, ale tak szczerze mówiąc, nie miałem wiedzy JAK to zrobić (jak kupić bez wkładu własnego), dlatego dużo czasu i pracy poszło na marne, choć wiele się przez ten czas nauczyłem.
Po 8 miesiącach pojechałem na szkolenie MK-Estate, uratowało mnie to przed prawdopodobnie zgubnym zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Od tego szkolenia minęło prawie 2 miesiące. Jeszcze nic nie kupiłem. Trochę działałem w tym temacie, ale obecnie mam ważniejszą sprawę na głowie więc brakuje mi czasu. Za 2 tygodnie planuję na poważnie wziąć się za nieruchomości.
Podsumowując, wiedza zawarta na szkoleniu MK Estate jest naprawdę warta swoich pieniędzy, ale tylko pod warunkiem, że ją wykorzystamy, tzn. po szkoleniu będziemy DZIAŁAĆ i nie zrezygnujemy po 2 tygodniach niepowodzeń.

W związku z tym, że temat nakładów pojawił się na ostatnim egzamine, mam pytanie, czy ktoś dysponuje opracowaniem na temat określania wartości nakładów, ustalaniu wskaźnika przeliczeniowego, tzn. praktyczny przykład wyceny lub teoretyczne opracowanie paragrafu z przykładami 35 rozporządzenia w sprawie wyceny nieruchomosci i sporządzania operatu szacunkowego. Może był ktoś na szkoleniu rzeczoznawców i posiada takie opracowanie lub zna pozycję książkową, która wyjasnia to wszystko w sposób praktyczny ? Pozdrawiam czytających.

canguxsd


Oczywiście ,że sa kursy dla laika i dla specjalisty. Problem jednak polega na tym iż kursy FTS są dla laika tylko:
a) są zbyt drogie
b) prowadzone sa przez trenerów i praczy a nie specjalistów rynku.

W cenie 2500-3500zł to można zrobić profesjonalne kursy na maklera czy doradce inwestycyjnego które przygotują do egzaminu w KNF a przestiż bycia doradca inwestycyjnym i ochrona prawna tego zawodu ma sie nijak do pogadanek o pieniądzach pana Fesnaka.

Za 3200 mam ROCZNE STUDIA podyplomowe z papierami Uniwersytetu Lodzkiego o profilu Rynek nieruchomości – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami wiec jak to sie ma do dwudniowych pogadanek ?

I prosze nie pisz o jakości. Ja na żadne kursy nikogo nei namawiam skąd ci sie to wzielo ? Podalem wyguglany link do kursow branzowych i tylko.

Jesli chce wiedzy ide na szkolenie kurs ale za 2500zł to ja mam kilkaset godzin wykladow a nie dwadni pogadanek. I chocby sam pracz Tracy przybyl i mnie zaprosil za 9,99zł nie pojde.

Na tym seminarium nie byłem ale byłem na innych podobnych (byłem za darmo pracując w biurze obrotu nieruchomosciami).

Absolutnie nie ma takiej mozliwości żeby ktoś nauczył Cię inwestować w 1 dzień. Żeby zarabiać na nieruchomościach trzeba się za nie poprostu wziąć, a takie szkolenie może być traktowane jako dobry początek oraz motywacja do działania.

Na pewno wrócisz podekscytowany z takiego szkolenia i jeśli zaczniesz coś robić (działać) w tym kierunku to możesz osiągnąć sukces, ale to tylko zależy od Ciebie i osób któere masz w pobliżu (ja chętnie pomogę, co prawda nie będę mówił jak panowie którym zapłacisz ale jakąś tam wiedzę też mam).

PozdrowionkaPS. Sam działam w programie partnerskim i sprzedaje te kursy. Z tego względu sam chetnie bym się tam wybrał bo lubię wiedzieć co polecam innym. Chociaż moim zdaniem wszystko co w jakiś sposób ułatwia nam stanie się lepszymi inwestorami jest dobre.. a co do ceny za taki kurs to powiem, że jest to dużo a za razem mało, czy się opłaci zainwestowc te 2k to się okaże później..
Ja na jednej transakcji zakupu nieruchomości straciem 9k zł. a może gdybym zastosował się do raz ze szkolenia to bym tego nie stracił, tak więc ja zapłaciłem już znacznie więcej za wiedzę niż uczestnicy tego czy innych szkoleń za zakresu inwestowania.